Výsledky MSS CHPH 2018

Závody MSS CHPH
01 10.6. Krajková 1-100    Série tří
02 30.6. Eindhoven - Tilburg 1-100    Série tří
03 14.7. Duisburg 1-100    Série tří
04 28.7. Knokke 1-100    Série tří
Závody pásem JIH a STŘED
01 10.6. Krajková KM
02 16.6. Koblenz
03 30.6. Eindhoven
04 14.7. Duisburg
05 28.7. Knokke

Super mistrovství pásma JIH a STŘED

Závody pásma JIH
01 10.6. Krajková KM
02 16.6. Koblenz
03 30.6. Eindhoven
04 1.7. Eisenach
05 8.7. Tachov
06 14.7. Duisburg
07 28.7. Knokke
08 29.7. Rottendorf

Mistrovství pásma JIH
Mistrovství DT pásma JIH
Eso MMDT pásma JIH

Závody pásma ZÁPAD
01 3.6. Aschaffenburg 1.
02 10.6. Krajková KM
03 16.6. Eschweiler
04 23.6. Bayreuth
05 30.6. Tilburg
06 30.6. Aschaffenburg 2.
07 14.7. Duisburg
08 21.7. Amberg
09 28.7. Knokke
10 28.7. Aschaffenburg 3.
11 15.9. Amberg

Super Cup pásma ZÁPAD
Mistrovství DT pásma ZÁPAD
Eso DT pásma ZÁPAD

Závody pásma STŘED
01 3.6. Rottendorf
02 10.6. Krajková KM
03 16.6. Koblenz
04 24.6. Krajková 1.
05 30.6. Eindhoven
06 1.7. Wertheim
07 14.7. Duisburg
08 22.7. Krajková 2.
09 28.7. Knokke
10 29.7. Eisenach

Královské mistrovství pásma STŘED
Eso ST pásma STŘED
Eso DT pásma STŘED
Super Eso pásma STŘED

Závody pásma SEVER
01 20.5. Chomutov
02 3.6. Hemnsted
03 10.6. Cheb KM
04 16.6. Hamm
05 30.6. Eidhoven
06 1.7. Gotha 1.
07 14.7. Disburg
08 22.7. NMS Bukov
09 28.7. Oostende - Knokke
10 29.7. Gotha 2.
11 16.9. Tábor

Super mistrovství pásma SEVER
Mistrovství středotraařů pásma SEVER
Mistrovství dlouhých tratí pásma SEVER
Mistrovství superdlouhých tratí pásma SEVER
ESO KT pásma SEVER
ESO DT pásma SEVER

Závody OS CHPH Haná + Uničov
01 27.5. Cheb
02 14.7. Bayreuth
Závod OS CHPH Hlučín + Opava
01 28.7. Knokke
Závody OS CHPH Karviná - Ostrava + Třinec
01 20.5. Chomutov
02 20.5. Vysoké Mýto 1.
03 3.6. Helmsted
04 10.6. Cheb
05 10.6. Vysoké Mýto 2.
06 16.6. Hamm
07 16.6. Louny 1.
08 30.6. Eindhoeven
09 1.7. Gotha
10 8.7. Žatec
11 14.7. Duisburg
12 14.7. Louny 2.
13 22.7. Plzeň
14 28.7. Oostende-Knokke
15 29.7. Gotha
16 16.9. Tábor
Závody OS CHPH Beskydy + Valašsko
01 20.5. Chomutov
02 3.6. Helmstedt
03 10.6. Krajková KM
04 16.6. Hamm
05 30.6. Eindhoven
06 1.7. Gotha 1.
07 14.7. Duisburg
08 22.7. Plzeň
09 28.7. Knokke
10 29.7. Gotha 2.
11 23.9. Cheb