Výsledky MSS CHPH 2020
Závody MSS CHPH
01
14.6.
Krajková
1-100
Série tří
02
4.7.
Cloppenburg
1-100
Série tří
03
1.8.
Knokke
Série tří
Závody pásem JIH a STŘED
01
31.5.
Krajková
02
7.6.
Schweinfurt
03
14.6.
Krajková-Kat.mem.
04
20.6.
Mainz
05
4.7.
Cloppenburg
06
12.7.
Tachov
07
18.7.
Leverkusen
08
1.8.
Knokke
09
2.8.
Eisenach
Super mistrovství pásma JIH a STŘED
Závody pásma JIH
01
31.5.
Krajková
02
7.6.
Schweinfurt
03
14.6.
Krajková-Kat.mem.
04
20.6.
Mainz
05
4.7.
Cloppenburg
06
12.7.
Tachov
07
18.7.
Leverkusen
08
1.8.
Knokke
09
2.8.
Eisenach
Mistrovství pásma JIH
Mistrovství DT pásma JIH
Eso MMDT pásma JIH
Závody pásma ZÁPAD
01
7.6.
Aschaffenburg 1
02
14.6.
Krajková KM
03
20.6.
Eschweiler 1
04
27.6.
Bayreuth
05
4.7.
Aschaffenburg 2
06
4.7.
Cloppenburg
07
18.7.
Eschweiler 2
08
25.7.
Amberg
09
1.8.
Aschaffenburg 3
10
1.8.
Knokke
Super Cup pásma ZÁPAD
Mistrovství DT pásma ZÁPAD
Eso DT pásma ZÁPAD
Závody pásma STŘED
01
31.5.
Krajková
02
7.6.
Schweinfurt
03
14.6.
Krajková-Kat.mem.
04
20.6.
Frankfurt-Mainz
05
4.7.
Cloppenburg
06
5.7.
Wertheim
07
18.7.
Leverkusen
08
1.8.
Knokke
09
2.8.
Eisenach
Královské mistrovství pásma STŘED
Eso ST pásma STŘED
Eso DT pásma STŘED
Super Eso pásma STŘED
Závody pásma SEVER
01
24.5.
Chomutov
02
7.6.
Helmnstedt
03
14.6.
Krajková
04
20.6.
Brémy
05
4.7.
Cloppenburg
06
5.7.
Gotha
07
18.7.
Hamm
08
26.7.
Plzeň
09
1.8.
Knokke
10
2.8.
Gotha
Super mistrovství pásma SEVER
Mistrovství středotraařů pásma SEVER
Mistrovství dlouhých tratí pásma SEVER
Mistrovství superdlouhých tratí pásma SEVER
ESO KT pásma SEVER
ESO DT pásma SEVER
Závod OS CHPH Beskydy + Valasko
01
24.5.
Chomutov
02
7.6.
Helmnstedt
03
14.6.
Krajková
04
20.6.
Brémy
05
4.7.
Cloppenburg
06
5.7.
Gotha
07
18.7.
Hamm
08
26.7.
Plzeň
09
1.8.
Knokke
10
2.8.
Gotha
Závod OS CHPH Hlučín + Opava
01
17.5.
Plzeň 1
02
24.5.
Chomutov
03
31.5.
Tachov 1
04
7.6.
Helmstedt
05
14.6.
Krajková
06
20.6.
Brémy
07
28.6.
Tachov 2
08
4.7.
Cloppenburg
09
5.7.
Gotha 1
10
12.7.
Tachov 3
11
18.7.
Hamm
12
26.7.
Plzeň 3
13
2.8.
Gotha 2
Závody OS CHPH Karviná + Třinec
01
17.5.
Rakovník 1
02
24.5.
Chomutov 1
03
31.5.
Louny
04
7.6.
Helmstedt
05
7.6.
Přelouč
06
14.6.
Cheb
07
20.6.
Brémy
08
20.6.
Rakovník 2
09
28.6.
Chomutov 2
10
4.7.
Cloppenburg
11
5.7.
Gotha 1
12
12.7.
atec
13
18.7.
Hamm
14
18.7.
Rakovník 3
15
26.7.
Plzeň
16
1.8.
Oostende - Knokke
17
2.8.
Gotha 2
18
27.9.
Cheb-záv.jednotlivců