Výsledky MSS CHPH 2022

Mezinárodní závody
01 12.6. Krajková - KM
02 30.7. Brusel
Závody MSS CHPH
01 12.6. Krajková - KM    Série tří
02 19.6. Göttingen    Série tří
03 2.7 Cloppenburg    Série tří
04 16.7. Borken    Série tří
05 30.7. Brusel    Série tří
Závody OS Uherské Hradiště a pásma STŘED
01 31.7. Eisenach

Super mistrovství pásma JIH a STŘED

Závody pásma JIH
01 19.6. Göttingen
02 2.7 Cloppenburg
03 16.7. Borken
04 30.7. Brusel

Mistrovství pásma JIH
Mistrovství DT pásma JIH
Eso MMDT pásma JIH

Závody pásma ZÁPAD
01 5.6 Aschaffenburg 1
02 12.6. Krajková - KM
03 30.7. Aschaffenburg 2
04 19.6. Göttingen
05 25.6. Bayreuth
06 2.7 Cloppenburg
07 16.7. Borken
08 23.7. Hof
09 30.7. Brusel
10 30.7. Aschaffenburg 3

Super Cup pásma ZÁPAD
Mistrovství DT pásma ZÁPAD
Eso DT pásma ZÁPAD

Závody pásma STŘED
01 29.5. Krajková 1
02 5.6 Eisenach 1
03 12.6. Krajková - KM
04 19.6. Göttingen
05 19.6. Cheb 1
06 2.7 Cloppenburg
07 2.7 Cheb 2
08 16.7. Borken
09 30.7. Brusel
10 31.7. Eisenach 2

Královské mistrovství pásma STŘED
Eso ST pásma STŘED
Eso DT pásma STŘED
Super Eso pásma STŘED

Závody pásma SEVER
01 22.5. Bošov 1
02 5.6 Helmstedt
03 12.6. Krajková - KM
04 19.6. Göttingen
05 26.6. Bošov 2
06 2.7 Cloppenburg
07 10.7. Gotha 1
08 16.7. Borken
09 24.7. Gotha 2
10 30.7. Brusel

Super mistrovství pásma SEVER
Mistrovství středotraařů pásma SEVER
Mistrovství dlouhých tratí pásma SEVER
Mistrovství superdlouhých tratí pásma SEVER
ESO KT pásma SEVER
ESO DT pásma SEVER

Závod OS CHPH Hlučín + Opava
01 1.5 Velké Meziříčí
02 22.5. Bošov 1
03 5.6 Helmstedt
04 12.6. Krajková - KM
05 19.6. Göttingen
06 26.6. Bošov 2
07 2.7 Cloppenburg
08 10.7. Gotha 1
09 16.7. Borken
10 24.7. Gotha 2
11 30.7. Brusel
Závody OS CHPH Karviná - Ostrava + Třinec
01 8.5 Poděbrady
02 15.5. Rakovník
03 22.5. Bošov 1
04 29.5. Bošov 2
05 5.6 Poděbrady 2
06 5.6 Helmstedt
07 12.6. Krajková - KM
08 19.6. Göttingen
09 19.6. Poděbrady 3
10 26.6. Bošov 3
11 2.7 Cloppenburg
12 2.7 Rakovník 2
13 10.7. Gotha 1
14 16.7. Borken
15 16.7. Rakovník 3
16 24.7. Gotha 2
17 30.7. Brusel
18 30.7. Bošov 4
19 11.9. Poděbrady – holoubata
20 18.9. Dubeč - holoubata
Závody OS CHPH Beskydy + Valašsko
01 22.5. Bošov 1
02 5.6 Helmstedt
03 12.6. Krajková - KM
04 19.6. Göttingen
05 26.6. Bošov 2
06 2.7 Cloppenburg
07 10.7. Gotha 1
08 16.7. Borken
09 24.7. Gotha 2
10 30.7. Brusel
Závody OS CHPH Uherské Hradiště + Uničov
01 26.6. Gotha
02 10.7. Krajková
03 24.7. Tachov
Závody OS CHPH Vysočina + Znojmo
01 9.7. Aschaffenburg